BLOMLÅDOR, ett par på ställning, "Akvamatik", Sinjet, Huskvarna, 1960/70-tal.

Plast. Märkta. Längd 114 cm, bredd 58 cm, höjd 56 cm.

Slitage. Missfärgningar.

Proveniens

Utropspris
3 000 SEK