ALBERTO ROSELLI, 2 st soffbord, licenstillverkat av Husqvarna Borstfabrik för Kartell, 1960/70-tal.

Plast. På hjul. Längd 58 cm, bredd 58 cm, höjd 42 cm.

Slitage.

Proveniens

Klubbat pris
1 100
98
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9 aug 2018 20:37
1 100 SEK
9 aug 2018 20:37
1 000 SEK
9 aug 2018 20:37
950 SEK
9 aug 2018 20:37
900 SEK
9 aug 2018 19:08
850 SEK
9 aug 2018 19:08
800 SEK
9 aug 2018 19:04
750 SEK
9 aug 2018 19:04
700 SEK
6 aug 2018 22:08
650 SEK
6 aug 2018 22:08
600 SEK
6 aug 2018 22:08
600 SEK
6 aug 2018 22:07
550 SEK
6 aug 2018 22:07
500 SEK
6 aug 2018 20:51
400 SEK
6 aug 2018 7:25
350 SEK
4 aug 2018 18:22
300 SEK