TIDNINGSHÅLLARE, 6 (3+3) st samt ARKIVLÅDOR, 3 st, Huskvarna Borstfabrik resp Sinjet. 1970/80-tal.

Plast. Tidskrifthållare, längd 6,5-8 cm, bredd 24-27 cm, höjd ca 31 cm. Arkivlådor, längd 27 cm, bredd 36 cm, höjd 6,5 cm vardera.

Slitage.

Proveniens

Klubbat pris
1 000
90
95
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
25 jun 2018 22:16
1 000 SEK
25 jun 2018 22:16
700 SEK
24 jun 2018 23:14
600 SEK
24 jun 2018 23:11
500 SEK