Arne Jones E1299

SPEGLAR, ett par, möjligen Gino Colombini, Kartell, 1970/80-tal.

Plexiglas. Mått 138 x 48 cm vardera.

Ställvis blekta. Kanter med flisor/obetydliga nagg.

Proveniens

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 jun 2018 18:09
1 500 SEK
16 jun 2018 18:07
1 000 SEK
16 jun 2018 11:54
850 SEK
16 jun 2018 8:07
750 SEK
16 jun 2018 7:07
400 SEK
15 jun 2018 11:16
300 SEK