Arne Jones E1299

SPEGEL, möjligen Gino Colombini, Kartell, 1970/80-tal.

Plexiglas. Mått 138 x 48 cm.

Smärre ytlitage.

Proveniens

Klubbat pris
800
76
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 jun 2018 18:19
800 SEK
25 jun 2018 18:19
750 SEK
24 jun 2018 23:18
650 SEK
24 jun 2018 23:18
600 SEK
24 jun 2018 23:12
550 SEK
24 jun 2018 23:12
500 SEK
24 jun 2018 23:12
450 SEK
24 jun 2018 23:12
400 SEK
24 jun 2018 14:06
350 SEK
15 jun 2018 11:15
300 SEK