ACHILLE & PIERGIACOMO CASTIGLIONI, pall, Kartell, 1900-talets andra hälft.

Plast. Höjd 38 cm.

Ställvis krackelerad. Mindre kantskador/nagg. Något gulnad.

Proveniens

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
25 jun 2018 22:14
300 SEK