SIGVARD BERNADOTTE & ACTON BJØRN, 4 skålar samt CARL ARNE BREGER, 2 brickor, "Signatur", Husqvarna Borstfabrik,

Plast. Skålar diameter 12 cm, höjd 7 cm. Brickor mått 37x27 respektive 44x33 cm.

Bruksslitage.

Proveniens

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jun 2018 23:33
450 SEK
19 jun 2018 23:33
450 SEK
15 jun 2018 8:31
400 SEK
15 jun 2018 6:23
350 SEK
14 jun 2018 20:14
300 SEK