SIGVARD BERNADOTTE SAMT ACTON BJØRN, picknickset, "Taffel", Husqvarna Borstfabrik, 1960/70-tal.

Åtta tallrikar, mått 30 x 20 cm.
Åtta glas, höjd 9 cm.
En termos, höjd 25 cm.
En box, mått 25 x 25 x 31 cm.

Slitage.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
25 jun 2018 22:31
350 SEK
23 jun 2018 12:48
300 SEK