GINO COLOMBINI, ett par papperskorgar med askkoppar, Kartell, 1900-talets andra hälft.

Plast och stål. Diameter 26 cm, höjd 61 cm.

Slitage. Något gulnade.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 jun 2018 22:24
550 SEK
25 jun 2018 22:24
500 SEK
25 jun 2018 19:19
400 SEK
23 jun 2018 16:57
350 SEK
22 jun 2018 20:09
300 SEK