SPEGLAR, 3 st, en märkt Termotex, Danmark, 1970-tal.

Ramar av plast. Diameter 29 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 jun 2018 20:15
900 SEK
25 jun 2018 19:35
850 SEK
19 jun 2018 7:41
800 SEK
19 jun 2018 7:41
750 SEK
16 jun 2018 23:36
650 SEK
16 jun 2018 23:36
600 SEK
16 jun 2018 23:36
600 SEK
16 jun 2018 23:35
450 SEK
16 jun 2018 23:35
400 SEK
14 jun 2018 21:14
300 SEK