Arne Jones E1299

GIOTTO STOPPINO, tidningsställ, ett par, Kartell, 1900-talets andra hälft.

Plast. Längd 40 cm, bredd 28 cm, höjd 44 cm vardera.

Slitage med fläckar. En gulnad.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 jun 2018 22:45
550 SEK
25 jun 2018 22:45
500 SEK
25 jun 2018 22:45
475 SEK
25 jun 2018 22:45
425 SEK
25 jun 2018 22:37
350 SEK
25 jun 2018 18:18
300 SEK