Madeleine Pyk – en samling F769

FÖRSTORINGSGLAS, med silverinfattning, 1900-tal

Diameter 8, höjd 6 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
3 111
295
338
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
10
4 nov 2018 21:04
3 111 SEK
9
4 nov 2018 21:04
3 101 SEK
9
4 nov 2018 20:18
2 901 SEK
4 nov 2018 16:36
2 701 SEK
9
4 nov 2018 16:35
2 501 SEK
4 nov 2018 16:35
2 400 SEK
9
4 nov 2018 16:33
2 200 SEK
4 nov 2018 10:58
2 000 SEK
8
4 nov 2018 10:58
1 900 SEK
4 nov 2018 10:51
1 800 SEK
8
4 nov 2018 10:51
1 700 SEK
1 nov 2018 19:54
1 600 SEK
26 okt 2018 23:28
1 500 SEK
26 okt 2018 23:28
1 500 SEK
26 okt 2018 21:53
1 400 SEK
26 okt 2018 21:53
1 300 SEK
26 okt 2018 21:23
1 200 SEK
26 okt 2018 18:13
1 100 SEK
26 okt 2018 18:05
1 000 SEK
26 okt 2018 15:39
500 SEK
26 okt 2018 15:00
400 SEK
26 okt 2018 14:45
350 SEK