Madeleine Pyk – en samling F769

CORT HANNIBAL, tekanna, silver, Köpenhamn 1920.

Rund med svärtat handtag och lock med kotteknopp, höjd 18 cm. Vikt 589 gram.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
3 055
290
332
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 nov 2018 21:15
3 055 SEK
4 nov 2018 21:15
2 855 SEK
4 nov 2018 4:10
2 850 SEK
1 nov 2018 15:31
2 650 SEK
1 nov 2018 15:31
2 450 SEK
31 okt 2018 13:54
2 315 SEK
26 okt 2018 13:06
2 115 SEK
26 okt 2018 13:06
2 000 SEK
26 okt 2018 13:06
1 900 SEK
26 okt 2018 13:06
1 800 SEK
26 okt 2018 13:05
1 600 SEK
26 okt 2018 13:05
1 500 SEK
26 okt 2018 13:05
1 100 SEK
26 okt 2018 13:05
1 000 SEK
26 okt 2018 12:12
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02