Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, Ring och ett par örhängen, sterlingsilver med snäcka.

Stämplade 'Torun'. Höjd ring ca 30 mm. Ringstorlek 17,75/56. Örhängen höjd inklusive krok ca 45 mm. Totalvikt 12 gram.

Bruksslitage.

Klubbat pris
15 500
1 375
1 435
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
4 nov 2018 21:31
15 500 SEK
4 nov 2018 21:31
15 000 SEK
4 nov 2018 21:31
14 500 SEK
4 nov 2018 21:30
12 500 SEK
4 nov 2018 21:30
12 000 SEK
4 nov 2018 21:30
11 500 SEK
4 nov 2018 21:30
11 000 SEK
4 nov 2018 16:50
10 500 SEK
2 nov 2018 18:12
10 000 SEK
2 nov 2018 18:12
9 900 SEK
2 nov 2018 0:17
9 400 SEK
1 nov 2018 23:11
9 200 SEK
1 nov 2018 23:11
9 000 SEK
1 nov 2018 23:11
9 000 SEK
1 nov 2018 2:27
8 800 SEK
1 nov 2018 2:27
8 600 SEK
1 nov 2018 2:27
8 500 SEK
1 nov 2018 2:27
8 300 SEK
31 okt 2018 17:32
7 900 SEK
30 okt 2018 17:28
7 700 SEK
30 okt 2018 17:28
7 500 SEK
30 okt 2018 17:28
7 500 SEK
30 okt 2018 17:28
7 200 SEK
30 okt 2018 17:28
7 000 SEK
29 okt 2018 22:21
6 400 SEK
28 okt 2018 22:35
6 200 SEK
28 okt 2018 0:18
6 000 SEK
28 okt 2018 0:18
6 000 SEK
28 okt 2018 0:17
5 400 SEK
28 okt 2018 0:17
5 200 SEK
27 okt 2018 12:16
4 900 SEK
27 okt 2018 12:16
4 700 SEK
27 okt 2018 8:01
4 250 SEK
27 okt 2018 8:01
4 050 SEK
26 okt 2018 23:07
3 500 SEK
26 okt 2018 23:07
3 300 SEK
26 okt 2018 23:07
3 250 SEK
26 okt 2018 23:07
2 800 SEK
26 okt 2018 23:07
2 600 SEK
26 okt 2018 20:29
2 400 SEK
26 okt 2018 20:29
2 200 SEK
26 okt 2018 18:04
2 000 SEK
26 okt 2018 16:06
500 SEK

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06