12 matgafflar, längd 21 cm
12 matskedar, längd 21 cm
12 matknivar med stålblad, längd 24,5 cm
12 bordsknivar med stålblad, längd 21 cm
9 bordsgafflar, längd 18 cm
6 bordsskedar, längd 19 cm
Total vikt exklusive knivar med stålblad 2300 g.
Slitage. Repor. Märken.