Fiskspade av Andreas Holm Köpenhamn ca år 1800, 29 cm, 91 gram, såsslev E Blomquist Vadstena 1836, 18 cm, 45 gram, samt strösked A Isleben Norrköping 1792, 19 cm, 50 gram.
Åldersrelaterat slitage. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.