1085417
Rokoko
Tumlare pÅ fot, 2 st, silver. ostämplade. sverige 1700/1800-tal.

TUMLARE PÅ FOT, 2 st, silver. Ostämplade. Sverige 1700/1800-tal.

Runda med rocailledekor, diameter 6 cm. Höjd 3,5 cm. Total vikt 40 gram.

Åldersrelaterat smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
1 550
144
160
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
23 sep 2018 22:36
1 550 SEK
23 sep 2018 22:36
1 450 SEK
22 sep 2018 9:33
1 200 SEK