BROBERG & RIDDERSTRÅLE, matbord, "Limbo", Klong, 2000-tal

Bordsskiva fanerad i ask. Benställning i lackerat stål. Längd 200, bredd 90, höjd 72 cm

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
6 000
530
552
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 jun 2018 20:41
6 000 SEK
25 jun 2018 20:40
5 000 SEK
25 jun 2018 19:19
4 000 SEK
25 jun 2018 15:00
3 000 SEK
24 jun 2018 0:10
2 500 SEK
21 jun 2018 12:01
2 000 SEK
21 jun 2018 10:23
300 SEK