LJUSSTAKAR, ett par, barockstil, 1900-tal.

Mässing. Med växtdekor. Vridna skaft. Höjd 18 cm.

Bruksskick. Lagningar i fästen. En något ostabil.

Klubbat pris
950
83
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
4 jul 2018 22:56
950 SEK
4 jul 2018 22:56
900 SEK
4 jul 2018 22:54
850 SEK
4 jul 2018 22:53
800 SEK
4 jul 2018 22:53
750 SEK
4 jul 2018 22:53
700 SEK
4 jul 2018 22:51
650 SEK
4 jul 2018 22:51
600 SEK
4 jul 2018 22:50
550 SEK
4 jul 2018 22:49
500 SEK
4 jul 2018 22:49
466 SEK
4 jul 2018 22:46
416 SEK
4 jul 2018 22:46
366 SEK
3 jul 2018 21:28
350 SEK
27 jun 2018 13:38
300 SEK