STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).

Pagodmotiv i underglasyrblått. Längd 40,5 cm.

Bruksskick. Nagg.

Klubbat pris
1 433
136
156
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
16 jul 2018 23:18
1 433 SEK
16 jul 2018 23:18
1 333 SEK
15 jul 2018 21:27
1 300 SEK
15 jul 2018 21:27
1 200 SEK
12 jul 2018 13:21
1 000 SEK
11 jul 2018 23:10
700 SEK
11 jul 2018 22:36
550 SEK
10 jul 2018 16:35
350 SEK