MATTA/VOJLOCK, old Tibet, ca 114 x 119-138,5 cm.

Terrakottamelerad botten med polykromt spaljémönster och stiliserade blommor. En blekgul långsida med blommor och medaljong. Fodrad.

Omarbetad. Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, smärre fläckar och skador.

Klubbat pris
11 600
1 024
1 068
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (46 bud)
9 jul 2018 20:08
11 600 SEK
9 jul 2018 20:08
11 100 SEK
9 jul 2018 20:05
10 600 SEK
9 jul 2018 20:05
10 100 SEK
9 jul 2018 20:04
9 800 SEK
9 jul 2018 20:04
9 600 SEK
9 jul 2018 20:04
9 400 SEK
9 jul 2018 20:04
9 200 SEK
9 jul 2018 20:04
9 000 SEK
9 jul 2018 20:04
8 800 SEK
9 jul 2018 20:04
8 600 SEK
9 jul 2018 20:03
8 500 SEK
9 jul 2018 20:03
8 300 SEK
9 jul 2018 20:03
8 100 SEK
9 jul 2018 20:03
7 900 SEK
9 jul 2018 20:02
7 400 SEK
9 jul 2018 20:02
7 200 SEK
9 jul 2018 20:02
7 000 SEK
9 jul 2018 20:02
6 800 SEK
9 jul 2018 20:01
6 600 SEK
9 jul 2018 20:01
6 400 SEK
9 jul 2018 19:59
6 200 SEK
9 jul 2018 19:59
6 000 SEK
9 jul 2018 19:59
5 100 SEK
9 jul 2018 19:59
4 900 SEK
9 jul 2018 19:59
4 230 SEK
9 jul 2018 19:59
4 030 SEK
9 jul 2018 19:58
4 005 SEK
9 jul 2018 19:58
3 805 SEK
9 jul 2018 19:57
1 301 SEK
9 jul 2018 19:57
1 201 SEK
8 jul 2018 23:01
1 200 SEK
8 jul 2018 23:01
1 100 SEK
8 jul 2018 23:01
1 001 SEK
8 jul 2018 19:36
950 SEK
8 jul 2018 19:36
900 SEK
8 jul 2018 19:35
850 SEK
8 jul 2018 19:35
800 SEK
8 jul 2018 19:35
700 SEK
8 jul 2018 19:35
650 SEK
8 jul 2018 19:34
550 SEK
8 jul 2018 19:34
500 SEK
7 jul 2018 12:56
401 SEK
7 jul 2018 12:56
351 SEK
6 jul 2018 7:44
350 SEK
5 jul 2018 17:58
300 SEK