FAT, porslin. Qingdynastin, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av växtligheter, fjärilar, diameter 29,7 cm.

Lagningar, nagg.

Klubbat pris
800
70
73
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 jul 2018 13:47
800 SEK
26 jul 2018 0:52
401 SEK
23 jul 2018 22:53
351 SEK