SKÅL, kompaniporslin. sent 1800/tidigt 1900-tal.

Dekor i famille rosefärger, med motiv av blommande trädgård, diameter 20,3 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 655
147
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 jul 2018 13:32
1 655 SEK
16 jul 2018 13:32
1 555 SEK
15 jul 2018 14:53
1 110 SEK
15 jul 2018 14:53
1 010 SEK
15 jul 2018 14:53
960 SEK
15 jul 2018 14:53
910 SEK
12 jul 2018 13:15
800 SEK
9 jul 2018 21:08
700 SEK
9 jul 2018 17:47
650 SEK