SHAKER med GLAS,4 st, nysilver, bland annat C G Hallberg, 1900-tales mitt.

Höjd 9,5-21,5 cm.

Slitage. Repor. Märken. Bucklor.

Klubbat pris
3 300
291
304
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 aug 2018 17:52
3 300 SEK
14 aug 2018 17:37
3 100 SEK
14 aug 2018 17:37
2 900 SEK
14 aug 2018 17:37
2 700 SEK
14 aug 2018 17:36
2 300 SEK
14 aug 2018 17:36
2 100 SEK
14 aug 2018 15:54
1 350 SEK
14 aug 2018 15:54
1 250 SEK
14 aug 2018 13:44
1 100 SEK
14 aug 2018 13:44
1 000 SEK
13 aug 2018 18:24
500 SEK
13 aug 2018 18:24
450 SEK
12 aug 2018 18:43
350 SEK
11 aug 2018 19:05
300 SEK