JARDINJÄR OCH YTTERFODER, koppar, 1900-talets början.

Oval jardinjär med två uppsvängda hänklar, längd 42 cm. Rund ytterfoder, höjd 16 cm.

Ytskikt med slitage. Anlupna.

Klubbat pris
700
68
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 jul 2018 16:48
700 SEK
10 jul 2018 16:48
666 SEK
10 jul 2018 15:49
555 SEK
10 jul 2018 15:49
550 SEK
10 jul 2018 11:22
450 SEK
9 jul 2018 19:57
400 SEK
9 jul 2018 19:57
366 SEK
6 jul 2018 20:13
350 SEK
5 jul 2018 11:27
300 SEK