SIL, mässing, 1700-tal.

SIL, mässing, 1700-tal.

Längd 49 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
464
41
43
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 jul 2018 18:19
464 SEK
3 jul 2018 18:19
414 SEK
29 jun 2018 22:12
400 SEK
26 jun 2018 21:46
350 SEK
26 jun 2018 17:42
300 SEK