BRÄNNVINSSKEDAR, 2 st, tenn, 1700-tal.

Runda skålar. Längd 17 cm.

Ytskikt med smärre slitage.

Klubbat pris
405
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 jul 2018 22:00
405 SEK
2 jul 2018 22:00
355 SEK
27 jun 2018 13:05
350 SEK
27 jun 2018 12:20
300 SEK