MORTEL, svarvad mahogny, troligen Danska Västindien, 1800-talets mitt.

Rund form med randdekor. Höjd 10 cm.

Ytskikt med slitage. Några mindre sprickor.

Klubbat pris
550
53
61
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 jul 2018 10:40
550 SEK
5 jul 2018 10:40
500 SEK
5 jul 2018 10:38
450 SEK
5 jul 2018 10:38
400 SEK
3 jul 2018 9:51
350 SEK
1 jul 2018 19:03
300 SEK