GAFFLAR, 3 st, silver och stål, 1800-tal.

Silvergaffel, längd 12 cm. En fickkniv daterad 1862, längd 16 cm. En gaffel med dekor av horn, längd 17 cm.

Delar saknas. Anlupna. Bruksslitage.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
6 jul 2018 13:21
2 200 SEK
6 jul 2018 13:21
2 100 SEK
6 jul 2018 13:05
1 900 SEK
6 jul 2018 13:04
1 800 SEK
6 jul 2018 13:04
1 750 SEK
6 jul 2018 13:04
1 450 SEK
6 jul 2018 13:04
1 350 SEK
5 jul 2018 22:05
959 SEK
5 jul 2018 22:05
909 SEK
5 jul 2018 21:35
810 SEK
5 jul 2018 21:35
760 SEK
5 jul 2018 17:17
560 SEK
29 jun 2018 23:41
510 SEK
29 jun 2018 23:41
500 SEK
29 jun 2018 23:41
400 SEK
29 jun 2018 23:41
350 SEK
29 jun 2018 20:51
300 SEK