LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1700-tal.

Runda pelare. Kvadratisk fot. Höjd 31 cm.

Bruksslitage. Hål och lagningar på fötter.

Klubbat pris
1 990
174
182
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
2 jul 2018 22:18
1 990 SEK
2 jul 2018 22:18
1 901 SEK
2 jul 2018 22:16
1 885 SEK
2 jul 2018 22:16
1 785 SEK
2 jul 2018 22:16
1 783 SEK
2 jul 2018 22:14
1 683 SEK
2 jul 2018 22:14
1 585 SEK
2 jul 2018 22:13
1 583 SEK
2 jul 2018 22:12
1 483 SEK
2 jul 2018 22:12
1 385 SEK
2 jul 2018 22:10
1 381 SEK
2 jul 2018 22:09
1 281 SEK
2 jul 2018 22:09
1 213 SEK
2 jul 2018 22:08
1 110 SEK
2 jul 2018 22:08
1 010 SEK
2 jul 2018 22:08
1 001 SEK
2 jul 2018 22:08
950 SEK
2 jul 2018 22:07
900 SEK
2 jul 2018 22:06
850 SEK
2 jul 2018 22:06
800 SEK
2 jul 2018 22:06
751 SEK
2 jul 2018 22:05
750 SEK
2 jul 2018 22:04
700 SEK
2 jul 2018 22:04
651 SEK
2 jul 2018 22:01
650 SEK
2 jul 2018 22:01
600 SEK
2 jul 2018 22:00
550 SEK
2 jul 2018 22:00
500 SEK
2 jul 2018 17:20
450 SEK
2 jul 2018 17:20
400 SEK
30 jun 2018 10:05
350 SEK
30 jun 2018 6:05
300 SEK