LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Balusterformad. Höjd 19 cm.

Lagad. Bruksslitage.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
11 jul 2018 14:26
800 SEK
11 jul 2018 14:26
750 SEK
11 jul 2018 14:26
717 SEK
11 jul 2018 14:25
667 SEK
11 jul 2018 14:25
617 SEK
11 jul 2018 14:23
554 SEK
11 jul 2018 14:23
504 SEK
11 jul 2018 14:22
450 SEK
10 jul 2018 15:07
400 SEK
9 jul 2018 21:15
350 SEK
4 jul 2018 17:55
300 SEK