LJUSSTAKAR, ett par, tenn, rokoko, 1700-tal.

Balusterformade. Vridna knäckar. Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Klubbat pris
3 100
270
283
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
9
2 jul 2018 22:33
3 100 SEK
2 jul 2018 22:33
3 050 SEK
2 jul 2018 22:21
2 900 SEK
2 jul 2018 22:21
2 700 SEK
2 jul 2018 22:09
2 500 SEK
9
2 jul 2018 21:50
2 300 SEK
2 jul 2018 19:15
2 100 SEK
8
2 jul 2018 19:15
2 040 SEK
8
2 jul 2018 18:19
1 950 SEK
2 jul 2018 18:14
1 850 SEK
2 jul 2018 18:14
1 800 SEK
2 jul 2018 18:14
1 750 SEK
2 jul 2018 18:14
1 650 SEK
30 jun 2018 18:14
1 550 SEK
30 jun 2018 18:14
1 450 SEK
30 jun 2018 0:22
1 200 SEK
29 jun 2018 9:18
1 100 SEK
29 jun 2018 9:18
1 000 SEK
29 jun 2018 9:17
800 SEK
29 jun 2018 9:17
750 SEK
28 jun 2018 23:29
550 SEK
28 jun 2018 0:33
500 SEK
27 jun 2018 22:40
450 SEK
27 jun 2018 22:40
400 SEK
27 jun 2018 22:40
400 SEK
26 jun 2018 21:57
350 SEK
26 jun 2018 17:50
300 SEK