LJUSSTAKAR, ett par, brons, jugend, 1900-talets början.

Rund fot. Stiliserad dekor. Höjd 24 cm.

Ytskikt med slitage.

Klubbat pris
553
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 jul 2018 22:36
553 SEK
9 jul 2018 19:24
503 SEK
9 jul 2018 19:24
500 SEK
6 jul 2018 17:03
350 SEK
4 jul 2018 15:58
300 SEK