LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1800-tal.

Balusterformade. Kvadratisk fot. Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
300
29
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
10 jul 2018 15:03
300 SEK