LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1800-tal.

Balusterformade på rund fot. Höjd 25 cm.

Normalt slitage.

Klubbat pris
600
52
55
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 2018 18:13
600 SEK
3 jul 2018 18:12
550 SEK
3 jul 2018 18:12
550 SEK
3 jul 2018 13:45
500 SEK
3 jul 2018 13:45
450 SEK
2 jul 2018 17:23
400 SEK
1 jul 2018 16:24
350 SEK
30 jun 2018 21:47
300 SEK