LJUSSTAKAR, ett par, brons, England, 1800-tal.

Balusterformade skaft. Oktogonal fot. Höjd 28 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
7 jul 2018 9:03
1 100 SEK
7 jul 2018 9:03
1 000 SEK
7 jul 2018 9:03
850 SEK
7 jul 2018 9:03
800 SEK
7 jul 2018 9:02
650 SEK
7 jul 2018 9:02
600 SEK
7 jul 2018 9:02
460 SEK
7 jul 2018 9:02
410 SEK
6 jul 2018 0:10
351 SEK
6 jul 2018 0:10
301 SEK
4 jul 2018 14:42
300 SEK