LJUSSTAKE, brons, 1600-/1700-tal.

Balusterformad. Kvadratisk fot. Höjd 26 cm.

Något sken fotplatta. Bruksslitage.

Klubbat pris
455
40
42
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jul 2018 15:26
455 SEK
13 jul 2018 9:02
405 SEK
13 jul 2018 9:02
405 SEK
13 jul 2018 6:21
355 SEK
8 jul 2018 20:02
350 SEK
6 jul 2018 7:45
300 SEK