ALADÅBFORMAR, 3 st, koppar, 1800-tal.

Reliefdekor. Diameter 16, 18 och 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 400
233
266
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 jul 2018 11:55
2 400 SEK
3 jul 2018 11:54
2 200 SEK
3 jul 2018 11:54
2 000 SEK
3 jul 2018 11:49
1 600 SEK
3 jul 2018 11:49
1 500 SEK
3 jul 2018 11:48
1 100 SEK
3 jul 2018 11:48
1 000 SEK
2 jul 2018 18:09
300 SEK