CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1700-tal.

Oval form. Hänklar av koppar. Längd 40 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 399
211
224
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
10 jul 2018 17:25
2 399 SEK
10 jul 2018 17:16
2 199 SEK
9
10 jul 2018 17:16
2 100 SEK
10 jul 2018 16:29
1 700 SEK
8
10 jul 2018 16:29
1 600 SEK
10 jul 2018 16:29
1 500 SEK
8
10 jul 2018 16:29
1 400 SEK
10 jul 2018 16:28
1 300 SEK
8
10 jul 2018 16:28
1 200 SEK
8 jul 2018 22:26
1 100 SEK
8 jul 2018 22:26
1 000 SEK
4 jul 2018 19:01
850 SEK
4 jul 2018 19:01
800 SEK
4 jul 2018 19:01
760 SEK
3 jul 2018 16:26
710 SEK
3 jul 2018 16:26
660 SEK
3 jul 2018 13:30
610 SEK
3 jul 2018 13:04
560 SEK
3 jul 2018 12:07
510 SEK
3 jul 2018 12:07
500 SEK
3 jul 2018 11:28
450 SEK
3 jul 2018 11:28
400 SEK
3 jul 2018 7:34
350 SEK
3 jul 2018 7:30
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

710. Yrjö Edelmann, Utan titel.
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
Aktuellt bud:
440 000 SEK