CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1700-tal.

Oval form. Hänklar av koppar. Längd 40 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 399
212
221
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
10 jul 2018 17:25
2 399 SEK
10 jul 2018 17:16
2 199 SEK
9
10 jul 2018 17:16
2 100 SEK
10 jul 2018 16:29
1 700 SEK
8
10 jul 2018 16:29
1 600 SEK
10 jul 2018 16:29
1 500 SEK
8
10 jul 2018 16:29
1 400 SEK
10 jul 2018 16:28
1 300 SEK
8
10 jul 2018 16:28
1 200 SEK
8 jul 2018 22:26
1 100 SEK
8 jul 2018 22:26
1 000 SEK
4 jul 2018 19:01
850 SEK
4 jul 2018 19:01
800 SEK
4 jul 2018 19:01
760 SEK
3 jul 2018 16:26
710 SEK
3 jul 2018 16:26
660 SEK
3 jul 2018 13:30
610 SEK
3 jul 2018 13:04
560 SEK
3 jul 2018 12:07
510 SEK
3 jul 2018 12:07
500 SEK
3 jul 2018 11:28
450 SEK
3 jul 2018 11:28
400 SEK
3 jul 2018 7:34
350 SEK
3 jul 2018 7:30
300 SEK