CHAMPAGNEKYLARE, koppar, 1700-/1800-tal.

Oval form. Randdekor. Hänklar av mässing. Längd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jul 2018 22:25
1 600 SEK
8 jul 2018 22:25
1 500 SEK
6 jul 2018 22:13
1 200 SEK
6 jul 2018 22:13
1 100 SEK
6 jul 2018 21:29
850 SEK
6 jul 2018 21:29
800 SEK
6 jul 2018 12:00
750 SEK
6 jul 2018 11:59
700 SEK
6 jul 2018 11:59
700 SEK
4 jul 2018 19:07
550 SEK
4 jul 2018 19:07
500 SEK
2 jul 2018 17:59
400 SEK
2 jul 2018 17:59
350 SEK
2 jul 2018 15:46
300 SEK