1055056

YTTERFODER

Mässing, 1700-tal.

Rund form. Hänklar med dekor av lejonmaskaroner. Höjd 22,5 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 199
    211 EUR
    245 USD

    Budhistorik (13 bud)
    4A11 jul 08:132199SEK
    711 jul 08:132030SEK
    4A10 jul 17:321200SEK