YTTERFODER, mässing, 1700-tal.

Rund form. Hänklar med dekor av lejonmaskaroner. Höjd 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 199
195
204
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 jul 2018 8:13
2 199 SEK
11 jul 2018 8:13
2 030 SEK
10 jul 2018 17:32
1 200 SEK
10 jul 2018 17:32
1 100 SEK
9 jul 2018 3:41
650 SEK
9 jul 2018 3:41
600 SEK
8 jul 2018 22:30
550 SEK
5 jul 2018 17:00
500 SEK
5 jul 2018 17:00
455 SEK
5 jul 2018 13:51
450 SEK
5 jul 2018 7:29
400 SEK
5 jul 2018 7:29
355 SEK
5 jul 2018 7:09
300 SEK