CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad, 1900-tal.

Urnformad. Två hänklar. Höjd 26 cm.

Ytskikt med slitage.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 jul 2018 18:06
850 SEK
5 jul 2018 18:06
800 SEK
5 jul 2018 18:05
730 SEK
5 jul 2018 18:05
680 SEK
4 jul 2018 22:35
600 SEK
4 jul 2018 22:35
550 SEK
4 jul 2018 22:35
500 SEK
4 jul 2018 22:35
450 SEK
3 jul 2018 22:08
350 SEK
1 jul 2018 10:37
300 SEK