LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal eller äldre.

Balusterformade. På tre djurfötter. Höjd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
10 700
944
985
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (45 bud)
12
12 jul 2018 15:25
10 700 SEK
13
12 jul 2018 15:25
10 200 SEK
12
12 jul 2018 15:25
10 000 SEK
12
12 jul 2018 15:23
9 800 SEK
13
12 jul 2018 15:22
9 600 SEK
12
12 jul 2018 15:22
9 500 SEK
12
12 jul 2018 15:22
9 400 SEK
13
12 jul 2018 15:22
9 200 SEK
12
12 jul 2018 15:21
9 000 SEK
13
12 jul 2018 15:21
8 800 SEK
12
12 jul 2018 15:20
8 400 SEK
13
12 jul 2018 15:19
8 200 SEK
12
12 jul 2018 15:19
8 000 SEK
12
12 jul 2018 15:19
7 400 SEK
13
12 jul 2018 15:19
7 200 SEK
12
12 jul 2018 15:12
6 000 SEK
11
12 jul 2018 15:05
5 800 SEK
10
12 jul 2018 15:04
5 600 SEK
11
12 jul 2018 15:04
5 600 SEK
10
12 jul 2018 15:04
5 400 SEK
11
12 jul 2018 15:04
5 200 SEK
10
12 jul 2018 9:56
5 000 SEK
9
12 jul 2018 9:56
4 800 SEK
9
11 jul 2018 22:49
4 767 SEK
8
11 jul 2018 22:49
4 567 SEK
8
11 jul 2018 22:48
4 550 SEK
9
11 jul 2018 22:48
4 350 SEK
8
10 jul 2018 20:56
4 100 SEK
10 jul 2018 20:56
3 900 SEK
10 jul 2018 20:55
3 656 SEK
8
10 jul 2018 20:55
3 456 SEK
9 jul 2018 12:25
2 000 SEK
9 jul 2018 12:25
1 900 SEK
9 jul 2018 12:24
1 700 SEK
9 jul 2018 12:24
1 600 SEK
8 jul 2018 18:19
1 400 SEK
8 jul 2018 18:19
1 300 SEK
7 jul 2018 8:05
1 200 SEK
7 jul 2018 8:05
1 100 SEK
5 jul 2018 21:26
550 SEK
5 jul 2018 21:26
500 SEK
5 jul 2018 19:35
450 SEK
5 jul 2018 19:35
400 SEK
5 jul 2018 11:09
350 SEK
5 jul 2018 8:53
300 SEK