CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.

Rund form på fot. Hänklar. Höjd ca 39 cm.

Slitage. Bucklor. Lagningar. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
10 jul 2018 16:59
1 300 SEK
9 jul 2018 11:57
1 200 SEK
8 jul 2018 23:19
1 100 SEK
8 jul 2018 23:18
1 000 SEK
8 jul 2018 23:18
1 000 SEK
8 jul 2018 23:18
950 SEK
8 jul 2018 23:18
900 SEK
8 jul 2018 23:18
850 SEK
8 jul 2018 23:18
800 SEK
8 jul 2018 23:17
750 SEK
8 jul 2018 23:17
700 SEK
8 jul 2018 23:17
650 SEK
8 jul 2018 23:17
600 SEK
8 jul 2018 23:17
550 SEK
8 jul 2018 23:17
500 SEK
6 jul 2018 22:47
450 SEK
6 jul 2018 22:47
400 SEK
5 jul 2018 18:37
350 SEK
5 jul 2018 8:11
300 SEK