Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3+1 st, s k bryggeristolar, 1900-talets första hälft.

4 hopfällbara stolar. Sitthöjd 46 cm.

Märken. Slitage. Färgbortfall. Senare målning. Åldersrelaterat slitage. En stol något ostabil

Klubbat pris
1 400
136
159
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 jul 2018 18:46
1 400 SEK
3 jul 2018 18:46
1 400 SEK
3 jul 2018 18:44
1 300 SEK
3 jul 2018 18:43
1 200 SEK
3 jul 2018 18:41
1 100 SEK
3 jul 2018 18:41
1 000 SEK
3 jul 2018 18:41
900 SEK
3 jul 2018 18:41
850 SEK
3 jul 2018 18:35
750 SEK
3 jul 2018 18:35
700 SEK
3 jul 2018 18:14
500 SEK
3 jul 2018 11:23
500 SEK
2 jul 2018 10:17
450 SEK
2 jul 2018 10:17
400 SEK
30 jun 2018 17:17
350 SEK
29 jun 2018 15:34
300 SEK