SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått. Diameter 32. Höjd 6 cm.

Nagg. Retuscher. Slitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
19 jun 2018 12:22
1 300 SEK
19 jun 2018 12:22
1 200 SEK
19 jun 2018 12:21
1 100 SEK
19 jun 2018 12:21
1 000 SEK
19 jun 2018 11:37
938 SEK
19 jun 2018 11:37
888 SEK
19 jun 2018 1:15
400 SEK
18 jun 2018 22:48
350 SEK
12 jun 2018 23:24
300 SEK