FAT, sju stycken, porslin. Kina, Qingdynastin.

Dekor i famille rosefärger, diameter 13,2-18,8 cm.

Två med kantspricka. Slitage, nagg.

Klubbat pris
2 209
193
202
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
23 jul 2018 15:49
2 209 SEK
23 jul 2018 15:34
2 009 SEK
23 jul 2018 15:34
2 008 SEK
23 jul 2018 15:34
1 888 SEK
23 jul 2018 15:34
1 788 SEK
23 jul 2018 11:46
1 655 SEK
23 jul 2018 11:46
1 555 SEK
23 jul 2018 11:32
1 000 SEK
22 jul 2018 19:45
605 SEK
22 jul 2018 17:59
555 SEK
18 jul 2018 7:24
350 SEK
16 jul 2018 16:45
300 SEK