VASER, ett par, cloisonné, Japan, 1900-tal.

Mässing. Dekor av tranor och blommor. Socklar i trä. Höjd inklusive socklar 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 200
195
206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
9 jul 2018 9:50
2 200 SEK
9 jul 2018 9:49
2 000 SEK
9 jul 2018 9:49
2 000 SEK
6 jul 2018 14:25
1 602 SEK
6 jul 2018 14:25
1 502 SEK
6 jul 2018 11:58
1 400 SEK
4 jul 2018 13:13
1 000 SEK