TESERVIS, 3 delar, tenn, GAB, 1930-tal

Tenn med trähandtag. Tekanna, sockerskål, gräddkanna. Höjd 4-13 cm

Slitage. Repor.

Klubbat pris
852
75
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 jun 2018 18:34
852 SEK
25 jun 2018 18:34
802 SEK
25 jun 2018 18:34
751 SEK
25 jun 2018 18:34
701 SEK
25 jun 2018 18:33
623 SEK
25 jun 2018 18:33
573 SEK
25 jun 2018 16:48
400 SEK
23 jun 2018 11:31
350 SEK
23 jun 2018 0:33
300 SEK